Jesseniova lekárska fakulta
v Martine
Univerzita Komenského v Bratislave

Rekreácie a zájazdy

Thermalpark Dunajská Streda

Kemping Thermalpark

Autokemping sa nachádza priamo v areáli Thermalparku, v bezprostrednej blízkosti prírodného jazera a bazénového sveta. Ponúka rôzne možnosti kempovania v zelenej časti kúpaliska – na trávnatej či makadamovej ploche s elektrickými prípojkami pre karavany, obytné automobily aj stany.

Kemping je vybavený sociálnymi zariadeniami (sprchy, toalety, umývadlá a kuchynské drezy). Karavanistom ponúkame aj možnosť hygienického vyprázdnenia chemického WC. Varenia v prírode je povolené len na nato vyhradených miestach.

Vstup k bazénom je možný priamo z kempingu, a to v čase prevádzkovania kúpaliska ( 9:00 – 20:30).

Návštevníci kempingu majú k dispozícii neobmedzený vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov počas celého pobytu.

PLATBA NA RECEPCII KEMPU v čase od 7:00 do 19:00 hod.

 

Cenník: v procese prípravy zo strany Thermalpark DS

Dospelá osoba

Senior 62+, ZŤP, študent, dieťa (3-14 r.)
Osobné auto 
Motocykel 
Elektrina je v prípade obytného prívesu povinná položka 
Pes 

Obsadenosť karavanov 2024

Výpočet: napr. 4 osoby/7 noci/1 karavan/1 auto (turnus od soboty do soboty) = XXX eur. PLATBA NA RECEPCII KEMPU (možnosť uplatnenia rekreačného poukazu na rok 2023)

Platba pred nástupom na pobyt na účet ZO OZ PŠaV pri JLF UK v Martine SK77 7500 0000 0040 0791 0814 pre 1 obytný príves 7 dní/XX

Mapka areálu a umiestnenia karavanov

 

 

 

 

Letný tábor pre deti

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

Odborový zväz školstva organizuje v termíne 7.-13. júla 2024 pre deti svojich členov vo veku 8 – 14 rokov v poradí 6. letný detský tábor v rekreačnom zariadení CROCUS Kežmarské Žľaby.

Deti strávia v prostredí Vysokých Tatier pobyt s programom zameraným na spoznávanie prírody športové, spoločenské a kultúrne aktivity. Počas 6. LDT sa o nich postará skúsený tím zostavený z výchovných pracovníkov, tzv. animátorov, ktorými budú vedúci oddielov, zdravotníčka a hlavný vedúci tábora.

Ďalej absolvujú ukážky prvej pomoci zrealizované SČK Poprad, plávanie vo wellness bazéne športovo-spoločenské hry a iné pútavé aktivity. Okrem pobytu v prírode navštívia aj digitálnu galériu s modernými technológiami Poliankovo v Tatranskej Polianke. Pripravené je opekanie v prírode a v závere pobytu rozlúčková diskotéka s vyhodnotením súťaže o najlepších milovníkov poriadku na izbách.

Zväz poskytuje ako benefit pre svojich členov dotáciu v sume 65 EUR na dieťa.

Všetky podrobné informácie, program a prihlášku nájdete na našej stránke https://www.ozskolstva.sk/.../6-letny-detsky-tabor-2024.alej

V prípade otázok nás môžete kontaktovať e-mailom na rengiozskolstva.sk.

S pozdravom,

Odborový zväz školstva