Doktorandka Sandra Hurta Csizmár obsadila 2. miesto na medzinárodnom sympóziu

V dňoch 27. a 28. apríla 2022 sa uskutočnilo online sympózium doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov First European Student Symposium on Anatomical Research, na ktorom Jesseniovu lekársku fakultu UK v Martine reprezentovala doktorandka MVDr. Sandra Hurta Csizmár z Ústavu histológie a embryológie.

06. 05. 2022 11.51 hod.

So svojou prednáškou na tému Expression of fascin in association with P16 and Ki-67 in lesions of uterine cervix obsadila v hlavnej kategórii Classical research talk výborné 2. miesto. Na sympóziu sa zúčastnilo 37 prednášajúcich vrátane reprezentantov popredných európskych univerzít.

Sympózium zastrešovala European Federation for Experimental Morphology, ktorá združuje národné anatomické spoločnosti v Európe. Hlavným organizátorom sympózia bol profesor Fabio Quondamatteo z Royal College of Surgeons in Ireland, Dublin.

Zdroj: Ústav histológie a embryológie JLF UK v Martine, efem.eu