Jesseniova lekárska fakulta
v Martine
Univerzita Komenského v Bratislave

Máme za sebou 2. úspešný ročník florbalového turnaja DOPAMINE

Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine sa v sobotu 11. novembra 2023 stala dejiskom druhého ročníka turnaja DOPAMINE. Zorganizovali ho študenti 4. ročníka našej fakulty a privítal viac ako 60 nadšencov florbalu z celkovo 7 tímov.


21. 11. 2023 09.28 hod.
Od: JLF UK

Dynamika turnaja bola napínavá od samotného začiatku. Odohralo sa 18 zápasov a po búrlivých bojoch na ihrisku sa najvyššieho ocenenia napokon dočkal tím "Medíci", ktorý sa umiestnil na prvom mieste.

Napätie nechýbalo ani v boji o druhé miesto, kde sa "Pifkári" z Martina odhodlane chopili striebra. Bronz si odniesol tím s názvom "TJ Dynamo máš v gačoch".

Okrem súťažných zápasov si bolo možné vychutnať aj pestrý sprievodný program, vrátane tomboly a ocenenia pre najlepšieho hráča turnaja. Prijateľná atmosféra a dobre naladení fanúšikovia urobili z florbalového turnaja skutočný športový zážitok.

Organizátori podujatia vyjadrili vďaku všetkým, ktorí sa podieľali na úspechu tohto ročníka. „Veríme, že si príjemnú atmosféru turnaja a kvalitnú hru užili nielen hráči, ale aj všetci fanúšikovia, ktorí prišli podporiť svojich favoritov. Už teraz sa tešíme na budúci ročník.“

Viac fotografií môžete nájsť vo fotogalérii našej fakultnej stránky.