3. miesto v kampani do práce na bicykli

Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine získala bronzové umiestnenie v kategórii „aktívny zamestnávateľ“.

17. 07. 2023 11.45 hod.
Od: JLF UK

V jubilejnom 10. ročníku celoslovenskej kampane Do práce na bicykli vytvorila JLF UK 52 tímov Medických včiel, s celkovým počtom 173 bicyklujúcich zamestnancov.

Tí spolu počas mesiaca jún najazdili necelých 32 000km a ušetrili 7489 CO2, za čo JLF UK patrí v konečnom hodnotení tohtoročnej súťaže vynikajúce 3. miesto spomedzi všetkých zaregistrovaných zamestnávateľov na Slovensku.

V rámci zamestnávateľov prihlásených v meste Martin, je fakulta s 52 tímami opäť na čele rebríčka, čím značne prispela k celkovému víťazstvu mesta. Martin v kampani Do práce na bicykli suverénne triumfoval už po 6. krát.

Bicyklujúcim kolegom blahoželáme a ďakujeme za vynikajúcu účasť!