Voľné pracovné miesta

Jesseniova lekárska fakulta Univerzity Komenského v Martine sprostredkováva informácie o voľných pracovných miestach pre lekárov špecialistov v uvedených odboroch:                                                                                                      

VŠEOBECNÉ LEKÁRSTVO

Obec Svrčinovec, hľadá všeobecného lekára do existujúcej ambulancie, nástup ihneď. Obec leží na severe Slovenska na území horných Kysúc, počet obyvateľov obce je 3461. Ambulancia sa nachádza v budove zdravotného strediska, kde sa nachádza aj ambulancia detskej lekárky a zubná ambulancia. Obec a jej spádové oblasti zabezpečujú dostatočný počet pacientov na pohodlné prevádzkovanie ambulancie.

plagát - pracovná ponuka

Bližšie informácie - Mgr. Tomáš Turiak, 0903 807 324, tomas.turiak@e-lekaren.sk


VŠEOBECNÉ LEKÁRSTVO

Obec Nové Sady od 01. 07. 2017, nástup ihneď cca 1200 kapitovaných pacientov. Ambulancia s čakárňou o rozlohe 64,5 m2 je v budove zdravotného strediska - obec je ochotná prenajať za 1 €, zo zadnej strany budovy je k dispozícii  byt pre lekára o rozlohe 117 m2. Budova sa nachádza v centre obce na pozemku so zeleňou. Obec je vo vzdialenosti 17 km od Nitry a 30 km od Piešťan alebo Topoľčian. V obci je lekáreň, ambulancia detskej lekárky a zubná ambulancia. Obec má bohatú tradíciu i súčasnosť s dobrou perspektívou rozvoja. Bližšie informácie - Silvia Halvoníková, starostka Obce Nové Sady; obecnyuradnovesady.sk.