Jesseniova lekárska fakulta
v Martine
Univerzita Komenského v Bratislave

Máme za sebou 1. ročník florbalového turnaja DOPAMINE

V sobotu 15. októbra 2022 sa pod vedením študentov 3. ročníka JLF UK uskutočnil 1. ročník florbalového turnaja DOPAMINE. V telocvični na Základnej škole A. Bernoláka v Martine si zasúťažilo až 6 tímov.


21. 10. 2022 11.24 hod.
Od: JLF UK

Tie pozostávali nielen zo študentov či absolventov, ale aj z hráčov mimo fakulty. Dobrú energiu a zapálenie do hry priniesol aj dievčenský tím Queen Bees.

Turnaj prebiehal vo formáte hry každý s každým až kým následný súčet bodov neurčil víťaza. Celkovo sa odohralo 15 zápasov.

Víťazmi prvého ročníka florbalového turnaja sa stali absolventi JLF UK so svojím tímom Majo Klinik team. Striebornú priečku obsadil tím Cereal Killers a tretie miesto si vyslúžil tím TJ Dynamo máš v gačoch. Súčasťou turnaja bola aj bohatá tombola či ocenenie najlepších hráčov.

„Chceme sa poďakovať všetkým zúčastneným hráčom, fanúšikom a rozhodcovi za skvelú atmosféru a odhodlanú hru“, zhodnotila turnaj za celý organizačný tím Viktória Papcunová. „Veríme, že sa z tohto turnaja stane tradícia a tešíme sa na stretnutie opäť o rok“, dodáva.