Jesseniova lekárska fakulta
v Martine
Univerzita Komenského v Bratislave

7. ročník medzinárodnej súťaže Falling Walls Lab

Súťaž pre študentov všetkých stupňov, Ph.D. a postdoc. Uzávierka registrácie je 30. júna 2022.


01. 06. 2022 14.47 hod.

Dňa 13. septembra 2022 sa v priestoroch Národnej technickej knižnice v Prahe uskutoční 7. ročník medzinárodnej súťaže Falling Walls Lab Czech Republic, ktorej cieľom je spojiť budúcu generáciu skvelých vedcov a inovátorov.

Prezentácia súťažiacich prebieha v anglickom jazyku vo formáte tzv. „pitch-talku“ s maximálnou dĺžkou troch minút. Nezáleží, či sa jedná o tému v oblasti výpočtovej techniky, medicíny, ekonómie, strojného inžinierstva, filozofie, robotiky, chémie, umenia, poľnohospodárstva – súťaž je otvorená každému, kto je o svojom nápade presvedčený a dokáže o ňom presvedčiť aj ostatných. Vítaní sú študenti všetkých stupňov, dokonca aj Ph.D. a postdoc. Prihlásenie je možné cez Falling Walls Lab Czech Republic.

Finále medzinárodného projektu Falling Walls sa uskutoční 13. septembra 2022 v priestoroch Národnej technickej knižnice v Prahe a uzávierka prihlášok je 30. júna 2022. Víťaz získa peňažný dar vo výške 1 000 eur a postupuje na celosvetové finále, ktoré sa v Berlíne uskutoční 7. - 9. novembra 2022.

Viac informácií nájdete na stránke Falling Walls Lab Czech Republic.