Inštruktážne stretnutie k dištančným ústnym skúškam

V piatok 15.5.2020 o 9:00 hod. v Aula Magna, Malá Hora 4A.

06. 05. 2020 13.43 hod.

V súvislosti s realizáciou ústnych skúšok u zahraničných študentov dištančne (prostredníctvom video-hovorov), pripravujeme inštruktážne stretnutie, na ktorom budú odprezentované Mgr. Milošom Hrabovským dôležité informácie a návody pre prípravu a realizáciu samotných ústnych skúšok prostredníctvom aplikácie MS Teams.

Stretnutie sa uskutoční v piatok 15.5.2020 o 9.00 hod. v Aula Magna, Malá Hora 4A.

Kvôli zabezpečeniu hygienických opatrení prosíme, aby ste sa usadili s dostatočnými rozostupmi (sedenie každý druhý rad a každé druhé miesto).

Účasť sa odporúča len tým pracovníkom, ktorí budú online ústne skúšať zahraničných študentov, resp. budú takéto skúšky na pracovisku administrovať. Na inštruktážne stretnutie nie je potrebné sa vopred registrovať.

Všetky informácie o MS TEAMS môžete nájsť - TU

Živé vysielanie prezentácie prostredníctvom MS TEAMS

Živý prenos prezentácie z inštruktážneho stretnutia môžete sledovať tu - TU

* K vysielaniu sa môžete pripojiť len cez prehliadače Google Chrome a Microsoft Edge. Po kliknutí na odkaz vyššie pokračujte nasledovne:

1. Zrušte ponuku Microsoft Teams na otvorenie aplikácie.
2. Kliknite na možnosť Namiesto toho sa pripojiť na webe.

V novom okne pokračujte nasledovne:

1. Zadajte meno
2. Vypnite si webkameru a mikrofón
3. Kliknite na Pripojiť sa teraz

V prípade, že ste používateľom programu Microsoft Teams, sa pripojiť môžete aj priamo cez nainštalovanú aplikáciu.