Informačný pohovor pre zaradenie do rezidentského štúdia

Účasť na pohovore je prvým krokom k rezidentskému štúdiu, ktorým sa po jeho úspešnom absolvovaní zaregistrujete ako záujemca o zaradenie do štúdia

28. 11. 2019 10.19 hod.
Od: Odd. pre ďalšie vzdelávanie ZP

Miesto konania:   malá zasadačka JLF UK, Malá Hora 4A, 036 01 Martin

Uzávierka prijímania prihlášok je 13. januára 2020 (prijímané budú len kompletne vyplnené prihlášky).

Prihláška na pohovor

Bližšie informácie o rezidentskom programe TU alebo miroslava.michalkovauniba.sk, t. č. 043/26 33 201 (Mgr. Miroslava Michalková, programový manažér RŠ)

<output>

nformačný pohovor pre zaradenie do rezidentského štúdia